Finanse - podatki, biura rachunkowe, doradztwo gospodarcze
Księgowość Gdańsk
Księgowość, prowadzenie ksiąg rachunkowych, to jak doskonale wiadomo skomplikowane czynności. Dlatego też mając wiele faktur, rachunków, dużą liczbę papierów, warto skorzystać z możliwości jakie proponuje biuro rachunkowe Szykuła z Gdańska. Księgowość na najwyższym poziomie, doskonałe warunki współpracy, pewność!
url: http://biuroszykula.pl
Doradztwo podatkowe
Księgowa, doradca podatkowy - Mirosława Borys prowadzi biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe dla dużch i małych firm. Obsługa księgowa firm, doradztwo podatkowe, rozliczenia PIT, kadry i płace. Działamy szybko i sprawnie, zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Reprezentowanie Klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUSem, pomoc prawno-podatkowa i pomoc w uruchamianiu działalności gospodarczej.Księgowość - biura rachunkowo Gdynia, kosakowo, pogórze, woj. pomorskie. Zapraszamy do nas!
url: http://www.biuroborys.pl
Odszkodowanie od lekarza
Adwokat z Poznania (Wielkopolska) prowadzi sprawy błędów medycznych (odszkodowanie od lekarza). Specjalizacja to błędy lekarskie - odszkodowanie za błąd medyczny (błąd lekarski) odszkodowania za zakażenia szpitalne, zadośćuczynienie za śmierć w szpitalu, gronkowiec odszkodowanie. Kancelaria Poznań - prawnik błąd medyczny. Dowiedz się jak dostać odszkodowanie od szpitala i jaka jest odpowiedzialność lekarza za błąd w sztuce lekarskiej. Pomagamy profesjonalnie złożyć pozew przeciwko szpitalowi lub pozwanie lekarza do sądu.
url: http://bledymedyczne.poznan.pl
Adwokat wrocław
Kancelaria Radców Prawnych we Wrocławiu, woj. dolnośląskie - Szymański Wspólnicy - kancelaria prawna świadczącą usługi prawne dla firm i klientów indywidualnych na etapie przedsądowym i w postępowaniach przed sądami. Kierujemy szeroką ofertę do przedsiębiorców, oferta także dla klientów indywidualnych - Szymański Rękas Stojek - Adwokaci we Wrocławiu, Dolny Śląsk. Szymon Wnętrzak, Katarzyn Rękas, Sławomir Stojek, Maciej Szymański, Łukasz Surma. Zakładanie spółek i obsługa firm - adwokat, prawnik od rozwodów, radca prawny Wrocław i Częstochowa.
url: http://www.szymanski-kancelaria.pl
Restrukturyzacja przedsiębiorstwa
Firma Trio CF zaprasza wszystkich do przedłożenia się z nienaruszoną propozycją którą ma na takie usługi jak choćby doradztwo biznesowe, kompletna pomoc w temacie restrukturyzacja przedsiębiorstwa czy pełne doradztwo w sprawach gatunku fuzje i przejęcia. Jeżeli szukasz więc speców dla których doradztwo strategiczne nie jest kłopotem, jeżeli wycena znaku towarowego jest na najwyższym pułapie, jednakowo jak wycena przedsiębiorstwa, to wiedz że właśnie Trio CF to kompania dla Ciebie
url: http://www.triocf.pl
Zapraszamy dalej
Gierszewski Robert Kancelaria Radcy Prawnego - kancelaria adwokacka Koronowo i Bydgoszcz. Prawnicy oferują porady prawne, pisanie pism procesowych (pisma procesowe), zastępstwa procesowe, odszkodowania i windykacja. Radca prawny, kancelaria adwokacka Koronowo i Bydgoszcz. Zapraszamy - kancelarie adwokackie. Serdecznie zapraszamy Państwa dalej - kliknij w link, zobacz więcej na stronie i sprawdź nas. Oferjemy pomoc W siedzibie jak i osobiście np. u klienta w domu.
url: http://www.ikancelaria.com.pl
Restrukturyzacja spółki, zadłużenia, firmy
Woźnicki Malecha Krzeminski Noga Kancelaria Prawnicza. Pełna obsługa prawna i podatkowa procesów restrukturyzacyjnych - restrukturyzacja zadłużenia spółki, windykacja należności. Prawnik, Radca prawny, syndyk, adwokat Warszawa, woj. Mazowieckie. Działanie na szkodę spółki, stwierdzenie nieważności czy też unieważnienie i uchylenie uchwał, zamówienia publiczne, Odpowiedzialność członków zarządu spółki, pranie brudnych pieniędzy i inne zagadnienia. Naruszenie praw akcjonariuszy mniejszościowych, wyłudzenie zwrotu podatku VAT, narażenie podatku na uszczuplenie, wyłudzenie funduszy unijnych, przetargi doradztwo.
url: http://www.wmkn.pl
Prawnik Wrocław
Prawnik Anna Chorkowy to najlepsze usługi prawne na terenie miasta Wrocław oraz dolnośląskie. Prawnik umowy, rozwody, prawo rodzinne, prawo pracy i wiele więcej. Wybierając usługi jakie świadczy radca prawny Wrocław Anna Chorkowy to gwarancja osiągnięcia sukcesu. Wieloletnie doświadczenie, różnorodne usługi w obrębie prawo spółek, pracy i nie tylko. Sprawdzaj dokładnie pełną ofertę, dowiedz się więcej wszystkiego o usługach przygotowanych przez Annę Chorkowy, zobacz co może zagwarantować Tobie właśnie ta kancelaria – Wrocław, dolnyśląsk
url: http://www.kancelariachorkowy.pl
Restrukturyzacja Kraków
Szykowana jest upadłość, potrzebny jest ktoś taki jak syndyk? Jeżeli tak to koniecznie polecamy wam skorzystanie z tego wszystkiego co przygotowane przez specjalistów w firmie Instytut Restrukturyzacji i Likwidacji Przedsiębiorstw (IriLP). To tutaj, na terenie takich miast jak Kraków, Tarnów, Rzeszów możecie liczyć na najlepszej jakości rozwiązania, możecie liczyć na to że wszystko będzie znakomicie przygotowane. Kompleksowa restrukturyzacja, doradca restrukturyzacyjny i wiele więcej
url: http://www.instytutrestrukturyzacji.pl
nazwa strony