Medycyna naturalna - zioła, zdrowa żywność
Coraz większą popularnością, na rynku medycznym cieszy się dziś medycyna naturalna, która odrzuca leczenie za pomocą antybiotyków, leków i innych substancji medycznych, zaś swymi leczniczymi sposobami sięga do najdawniejszych korzeni medycyny. Przede wszystkim w swej działalności medycyna naturalna wykorzystuje zioła, ponieważ uważa się, ze mają zdecydowanie lepszy wpływ na nasz organizm, skutecznie leczą a przede wszystkim nie zawierają w sobie żadnych szkodliwych, sztucznych substancji, które mogą wywoływać niepożądane skutki uboczne. Oprócz tego medycyna naturalna dużą wagę w swej działalności poświęca produktom, które należą do działu, jakim jest zdrowa żywność. Powszechnie, bowiem uważa się, że zdrowa żywność, to ta, która nie zawiera szkodliwych konserwantów, barwników, jest produkowana w sposób naturalny, zaś to powoduje ze jest znacznie zdrowsza, aniżeli ta, która została sztucznie zmodyfikowana. To sprawia, ze medycyna naturalna podkreśla tylko naturalne formy leczenia i odżywiania.
Metoda doktora volla, Bioresonance therapy
PERA Terapie Naturalne Kraków proponuje Państwu zdrowy tryb życia, co wiąże się ze zdrowym żywieniem i higieną zdrowia. U nas znajdą Państwo informacje takie jak terapia żywieniem TMC (Żywienie według medycyny chińskiej), kuchnia 5 przemian, metoda doktora volla, naturoterapia, leki naturalne, BRT - Bioresonance Therapy, informoterapia, AM Scan, skuteczne oczyszczanie organizmu z patogenów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych po zdrowe zasady, leki i kosmetyki naturalne Kraków.
url: http://www.pera-terapie.pl
TSR Sopot
Terapeuta Sopot - SOS CTSR - Centrum terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach TSR. Terapia psychologiczna - terapia indywidualna, par i terapia rodzinna - Sopot, Gdańsk, Gdynia. Szkolenia - Pomagamy przy problemach: depresja, uzależnienia, zaburzenia jedzenia, stres, lęki, kryzysy życiowe. Warsztaty rozwojowe - Ośrodek Specjalistyczny - indywidualna terapia par, Terapia rodzinna. Profesjonalna pomoc psychologiczna. Grupy wsparcia - SOS CTSR Grupa wsparcia zaprasza.
url: http://www.sos-sopot.pl
Neuroborelioza
Neuroborelioza to choroba odkleszczowa atakująca układ nerwowy. Kluczowe znaczenie w leczeniu choroby jaką jest neuroborelioza ma obowiązkowa dieta bez cukru, glutenu oraz laktozy i kazeiny. Diety tej należy przestrzegać bezwzględnie. Do leczenia stosuje się terapię Rife związanej z generatorem plazmy, która w połączeniu z eliminacją konkretnych zapalnych produktów wzmocni odporność.
url: http://borela.pl
Dietetyk Gdynia
Profesjonalna dieta online z sukcesem? Polecamy wszystkim sprawdzanie tego co oferuje Dieta z Natury Gdańsk, Gdynia. To właśnie u nas możecie mieć pewność, że nasz dietetyk internetowy bez jakichkolwiek problemów przygotować może doskonałej jakości rozwiązania, przygotować znakomitej klasy dietę. Oprócz tego kurs dietetyki i kurs ziołolecznictwa online
url: http://dietyznatury.pl
Plackowate
Internetowe forum dla osób dla których łysienie i wypadanie włosów jest problemem. Forum podzielone jest na kilka działów: Łysienie i wypadanie włosów, Uzupełnianie i zagęszczanie włosów, Przedłużanie włosów, Maskowanie łysienia, Przeszczep włosów oraz Peruki Medyczne. Sprawdź co to jest mikropigmentacja włosów, uzupełnianie włosów i jak walczyć z przypadłością łysienie plackowate.
url: http://forumlysienie.pl
Producent borówki
Uprawa borówki amerykańskiej w Sławoszynie to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja - producent borówki zapewnia owoce najwyższej jakości, pyszne i zdrowo. Jako gospodarstwo rolne zajmujące się uprawą borówki z wprowadzamy na rynek produkt najwyższej jakości - sprzedawany zarówno hurtowo, jak i detalicznie. Producent borówki zaprasza do miejscowości Sławoszyno ul. Spacerowa 84-110 Krokowa, woj. pomorskie - tam można kupić wyjątkowo smaczne owoce borówki amerykańskiej. Jeśli obawiasz się że zamówione borówki amerykańskie nie będą świeże, porzuć te lęki - w plantacji w Sławoszynie zbieramy tyle borówek ile jest zamówień! Wyłącznie świeże i smaczne borówki amerykańskie - zapraszamy!
url: http://plantacjaborowki.eu
nazwa strony